Web Tasarım

Web Tasarım


Web tasarım çalışmalarında farklılığı, sıra dışı ve benzersiz olmayı amaç edinerek, daha öncesi yapılmamış, yenilikçi ve modern konsepte hakim olarak Mustafa Demir çizgisini diğerlerinden ayırmıştır.

Detaylı Bilgi
E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi


Size özel butik e-ticaret çözümleri sunuyorum. Yıllarca geliştirilmesi için emek harcanmış altyapısı ile profesyonel e-ticaret web sitesine sahip olun.

Detaylı Bilgi
Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu


Seo çalışmaları ile organik sonuçlarda web sitenizi listeleyebilirim. SEO çalışmaları ile reklam harcamaları yapmadan web sitesini üst sıralarda listeleyebilirim.

Detaylı Bilgi

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı


Müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz ile olan irtibatınızı devam ettirmeniz ve sosyal medyadaki prestijinizi artırmanız için sizin adınıza sosyal medya yönetimi yapıyorum.

Detaylı Bilgi
Android & IOS Uygulama

Android & IOS Uygulama


Sizinde uygulamanız google play ve Apple Store’de yer alsın. Müşterilerinize anlık bildirimler gönderin. Mobil kullanıcılarınızı kaybetmeyin..

Detaylı Bilgi
Özel Yazılım

Özel Yazılım


Firmanıza özel program yazdırın, satış kadronuzun verimliliğini ve satışlarını artırın. Müşterilerinizi takip edip ürün stoklarınızı kontrol altına alın.

Detaylı Bilgi

Neden MustafaDemir.info'yu Tercih Etmelisiniz ?


Web Tasarım; Kişisel ve Kurumsal Web Site Tasarımında Mustafa Demir lider markalardan biridir. Altı Senedir Freelancer, bu işin başını çeken ve kurumsal nitelikteki firmalara Kurumsal Web Tasarım yaparak, onlara profesyonel seo (arama motoru optimizasyonu) hizmeti vererek google sıralamalarında rakipleriyle rekabet içerisinde olmasını, hatta liderliği ele alarak yoğun bir müşteri potansiyeline sahip olmalarını sağlamaktadır.

Eğer kişisel web sitesi sahibi değilseniz ve yeterli düzeyde müşteri potansiyeline ulaşabileceğiniz bir web sitesi arzu ediyorsanız sizin aklınızda canlandırdığınız, rakiplerinizle rekabet içerisine girebileceğiniz özellikleri taşıyan kişisel veya kurumsal web sitelerini inşaa ediyorum.

MustafaDemir.info tasarım markası olarak sizlere zamanın çok ötesinde Web Tasarım hizmeti sunmayı temel misyon olarak belirlemiş, verilen hizmetlerle kalite çıtasını daha da yükselterek %100 müşteri memnuniyeti kapsamında portalından kamu kuruluşu web sitesi yapımı, e-ticaret sitesinden tutunda cms web sitesi gibi birçok alanda özel olarak faaliyet göstermek isteyen herkese profesyonelliğin çok ötesinde hizmet sağlamaktadır.

Bugünün gerçek teması “Startupper“lar yani girişimciler için herzaman iyi bir başlangıç profesyonel görünümde dijital bir platform oluşturmakla başlar. Gerek yurtiçindeki gerekse de yurtdışında faaliyet gösteren müşterilerinizin hizmetlerinizi göstermek istiyorsanız kullanımı kolay özel yönetim paneline sahip, özel modül yazılımı ile bütünleştirilmiş, full google seo ayar dinamiğine sahip web sitelerine yönelmeniz gerekir.

Neden Mustafa Demir

Mustafa Demir 2018 © Tüm Hakları Saklıdır.