Mustafa Demir Kimdir

Mustafa Demir Kimdir?


İnternet ortamında kendinizi gösterebilmeniz, ihtiyacınız olan tüm hizmetlere mükemmel hızla ve kaliteyle ulaşabilmeniz için 6 yıldır kesintisiz olarak verdiğim Web Tasarım ve Grafik Tasarım hizmetleri sonucunda, %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarımla her zaman ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyim. Profesyonel tasarımlar ve dijital kimliğinizi ve benliğinizi müşterilerinize, takipçilerinize sunabilmeniz için gerekli olan en iyi yapıyla buluşturmak için sürekli gelişen imkanları takip etmem sayesinde de, sizlerde başarılı bir dijital kimliğe ve profesyonel çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllardır Kurumsal ve bireysel firmalarla direkt olarak iletişim halinde olmam, hem ufkumun açılması, hem de ihtiyaçlara anında cevap verebilme konusunda eşsiz bir tecrübe kazandırmıştır. Dilediğiniz zamanlarda iletişime geçebileceğiniz profesyonel danışmanlık hizmetleri, Sosyal Medya Danışmanlığı, Google ve diğer arama motorları üzerindeki SEO çalışmaları, Android ve iOS platformları üzerinde şirketinize veya şahsınıza gerekli olacak uygulama geliştirmeleri, E-Ticaret ve blog site tasarımlarınızı, Kurumsal Kimlik ve diğer tüm tasarım ve özel siparişleriniz için en hızlı desteği almanız sizin elinizdedir.. Tamamen profesyonel ve kalıcı kaliteyi garanti ederek sunduğum hizmetler neticesinde, en uygun fiyata en kaliteli tasarım ve düzenleme işlemlerini yaptırabileceğiniz gibi; kalite ve garanti konusunda da problem yaşamamanız, referanslarımla sabittir.

Her zaman kendinizi veya şirketinizi dijital ortamda problemsiz olarak gösterebilmek, mükemmel bir hizmet almakla alakalıdır. 6 yıldır durmaksızın ve her zaman kendini yenileyen yapısıyla eşsiz bir hizmet sunan mustafademir.info, kaliteye doğru zamanda ulaşmanızı sağlamaktadır. Profesyonel Web Tasarım ve Grafik Tasarım işlemlerinin tamamını güvenilir ellere bırakarak, sizlerde kazancınızı ve başarınızı şansa bırakmayıp, kendi kimliğinizi dijital ortamda da sunabilir ve başarıyı elde edebilirsiniz. En iyi yapıyı ve doğru işlemler bütününü sizlere sunmamla beraber, en uygun fiyat avantajını ve rakiplerinizden bir adım öne geçme garantisini sunmam sayesinde, başarının asla tesadüf olmadığını, her zaman kaliteye önem verildiğini sizlerde göreceksiniz.

Eğer sıfırdan bir projeye imza atmak istiyor, mevcuttaki projelerinizi geliştirmek istiyor veya aklınızdakinin uygulamaya dökülmesini istiyorsanız; tecrübeye güvenin. Kendinize bir şans verin ve en iyi sonuçları almak için hemen iletişime geçin. 7/24 kesintisiz iletişimle birlikte, en kaliteli hizmetlere ulaşmak sizin elinizde..


Web Tasarım

Tüm web tasarım projelerimde her platformlarda rahatlıkla çalışabilen, web sitesi tasarımları yapıyorum.

E-Ticaret

Size özel butik e-ticaret çözümleri sunuyorum. Yıllarca geliştirilmesi için emek harcanmış altyapısı ile profesyonel e-ticaret web sitesine sahip olun.

SEO

Seo çalışmaları ile organik sonuçlarda web sitenizi listeleyebilirim. SEO çalışmaları ile reklam harcamaları yapmadan web sitesini üst sıralarda listeleyebilirim.

Sosyal Medya Yönetimi

Müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz ile olan irtibatınızı devam ettirmeniz ve sosyal medyadaki prestijinizi artırmanız için sizin adınıza sosyal medya yönetimi yapıyorum.

Android & IOS Uygulama

Sizinde uygulamanız google play ve Apple Store’de yer alsın. Müşterilerinize anlık bildirimler gönderin. Mobil kullanıcılarınızı kaybetmeyin.

Özel Yazılım

Firmanıza özel program yazdırın, satış kadronuzun verimliliğini ve satışlarını artırın. Müşterilerinizi takip edip ürün stoklarınızı kontrol altına alın.

Mustafa Demir 2018 © Tüm Hakları Saklıdır.